Nowości na platformie 3G:

Usługi Premium są dostępne w odbiorze jedynie przez odbiornik 3g oraz przez serwis ToyaGo.

dostępny w odbiornikach cyfrowych 3G i w TOYA GO

Qczaj Fitness

Unikalny serwis fitness po raz pierwszy w Polsce wdrożony  w odbiorniku cyfrowym, tak aby spersonalizowane kursy fitnessu, z szerokim wachlarzem ćwiczeń były dostępne w wygodny sposób na telewizorze. Po wybraniu stopnia zaawansowania, ilości treningów w tygodniu oraz modelu ćwiczeń, jeden z topowych, najbardziej rozpoznawalnych instruktorów fitnessu, Daniel  Kuczaj znany jako Qczaj, stanie się Personalnym Trenerem z indywidualnym planem treningu.

Cena za serwis wynosi 29,90 zł. (Cena w internecie 39,90 zł)

zamów

dostępny w odbiornikach cyfrowych 3G i w TOYA GO

Paramount Plus

Dostęp do 500 pozycji rocznie z katalogów firmy Viacom, w tym 50 znakomitych filmów, najnowszych jak i kultowych „evergreenów”, jednego z największych amerykańskich studiów filmowych Paramount, 50 odcinków seriali Comedy Central, 200 odcinków MTV oraz 200 znanych i lubianych odcinków seriali dla dzieci z biblioteki Nick i Nick Jr. Sposób odświeżania filmów jak i lista pozycji będą opisane w terminie późniejszym.
Cena 9,90 zł miesięcznie dla posiadaczy pakietów Wygodny i Bogaty.

zamów

dostępny w odbiornikach cyfrowych 3G i w TOYA GO

Nowy Katalog VOD - Koncerty

Dostęp do 45 koncertów najlepszych zespołów wszechczasów, głównie rockowych z odświeżaniem na przemian czterech i pięciu w każdym miesiącu (czyli łącznie 93 koncerty rocznie).

Cena dla klientów za dostęp 14,90 przy zamówieniu na okres 6 miesięcy i 19,90 na miesiąc bez okresu zobowiązania.

zamów

Jak zamówić usługę?

Trzy metody zamówienia:

– skontaktuj się z nami telefonicznie 71 711 10 00,

– napisz przez formularz kontaktowy po prawej stronie i podaj swój Id klienta, imię, nazwisko oraz podaj którą usługę chcesz zamówić,

– lub jeśli jesteś posiadaczem odbiornika 3g wystarczy się przełączyć na wybraną usługę i kliknąć czerwony przycisk na pilocie.

Formularz zamówienia:

    Klauzula informacyjna:
    Administratorem Twoich danych osobowych jest TVK Elżbieta Zjawiona, Wrocław, Kolista 14, Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody Art.8. Ust.1 lit.a RODO. Informujemy, że Masz prawo do dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.