Dostawca internetu we Wrocławiu - TVK

Internet stacjonarny we Wrocławiu

150Mb/s

upload: 75Mb/s*

54,90zł/mies
29,90zł/mies
darmowa instalacja**

aktywacja: 1zł

Dodatkowe opcje:

WiFi Premium 5zł/mies.
Dodatkowe publiczne IP 5zł/mies.
Symetryczne łącze 5zł/mies.

300Mb/s

upload: 150Mb/s*

64,90zł/mies
49,90zł/mies
darmowa instalacja**

aktywacja: 1zł

Dodatkowe opcje:

WiFi Premium 5zł/mies.
Dodatkowe publiczne IP 5zł/mies.
Symetryczne łącze 5zł/mies.

1024Mb/s

upload: 512Mb/s*

114,90zł/mies
89,90zł/mies
darmowa instalacja**

aktywacja: 1zł

Dodatkowe opcje:

WiFi Premium 5zł/mies.
Dodatkowe publiczne IP 5zł/mies.
Symetryczne łącze 5zł/mies.

* oferta ograniczona terytorialnie

** dotyczy instalacji w budynkach wielorodzinnych

Dlaczego warto wybrać modem z Wifi Premium?

Dualband

Podwójny zakres pracy Sieci Wifi - Dualband! 2,4 / 5Ghz

Duża przepustowość

Maksymalnie 300Mb/s przepustowość podczas ściągania.

Siła sygnału

Duża siła sygnału sprawi, że internet dotrze do każdego zakątka w twoim Domu!

Internet domowy we Wrocławiu

Bez dostępu do szybkiego i niezawodnego łącza internetowego pozostaje już niewiele domów. To już współczesny standard. Jednak bardzo często wraz z prędkością idzie w parze wysoka cena usług. W kwestii takiej, jak dostawcy internetu Wrocław może jednak skorzystać z naszej wyjątkowo taniej oferty. Gwarantujemy stabilne i szybkie połączenie w atrakcyjnej cenie!

internet domowy Wrocław – pakiety dla wymagających
Wyróżniamy się bardzo rozbudowaną ofertą, dzięki której każdy znajdzie opcję dla siebie. Internet we Wrocławiu może osiągnąć następujące prędkości:

– 30 Mb/s (upload 15 Mb/s),
– 50 Mb/s (upload 25 Mb/s),
– 100 Mb/s (upload 50 Mb/s),
– 150 Mb/s (upload 75 Mb/s),
– 300 Mb/s (upload 150 Mb/s),
– 600 Mb/s (upload 300 Mb/s),
– 1024 Mb/s (upload 512 Mb/s).

Do każdego internetu domowego we Wrocławiu oferujemy ponadto darmową instalację w budynkach wielorodzinnych, aktywację za symboliczną złotówkę oraz wiele innych opcji dodatkowych. Internet stacjonarny we Wrocławiu możemy wyposażyć w modem WiFi (w tym w wersję Premium o znacznie większej przepustowości i sile sygnału), symetryczne łącze, a także publiczne IP.

Dla niektórych może to być za mało. Jeśli chodzi o internet domowy Wrocław potrzebuje znacznie szerszej oferty ze względu na znaczenie i wielkość ośrodka. Dlatego przygotowaliśmy pakiety dedykowane specjalnie studentom oraz graczom. Zostały one stworzone z myślą o bardzo niskim pingu. Internet we Wrocławiu dla studenta może z kolei zostać odłączony w dowolnym momencie – nie musisz więc zobowiązywać się na wiele lat czy miesięcy, aby mieć dostęp do sieci.

Internet stacjonarny Wrocław – oferta indywidualna

Nie znalazłeś pakietu spełniającego Twoje potrzeby? A może chcesz wprowadzić pewne modyfikacje do już istniejących? Jeśli chodzi o tani internet Wrocław nie musi dopasowywać się do dostawcy. Jednym z naszych atutów jest elastyczność. Wystarczy skorzystać z dostępnego na stronie konfiguratora lub skontaktować się z przedstawicielami Telka, aby stworzyć indywidualną ofertę na tani internet Wrocław to miasto ceniące takie rozwiązania. Dlatego nie stawiamy żadnych ograniczeń. Jeśli istnieje technologiczna możliwość instalacji twojego pakietu, to z przyjemnością podejmiemy się tego zadania.

Internet dla firm Wrocław – zapewnij swojemu biznesowi stały kontakt

Chyba już żadne przedsiębiorstwo nie funkcjonuje bez szybkiego łącza, ponieważ jest ono niezbędne do codziennej pracy. W kwestii takiej, jak internet dla firm Wrocław może zaoszczędzić sporo pieniędzy w budżecie dzięki taniej ofercie od Telka. Korzystna umowa pozwoli przeznaczyć środki na znacznie pilniejsze kwestie, a rozwój firmy nie będzie w żaden sposób ograniczony. Dostęp do szybkiej sieci umożliwi stały kontakt z klientami czy kontrahentami, a także umożliwi przeprowadzanie skutecznych kampanii reklamowych. Nasz internet dla firm we Wrocławiu stanowi alternatywę dla znacznie droższych rozwiązań w tej dziedzinie.

Dostawcy internetu Wrocław – zaufaj profesjonalistom

W kwestii takiej, jak internet stacjonarny Wrocław jest na bardzo dobrej pozycji. Dzięki naszej ofercie można zyskać naprawdę wiele pod względem szybkości łącza oraz oszczędności finansowych. Jako odpowiedzialni dostawcy internetu we Wrocławiu zapewniamy stabilność, bezawaryjność oraz indywidualne podejście. Udostępniane przez nas WiFi Premium (za jedyne kilka złotych miesięcznie) to najnowsza technologia w branży. Stale aktualizujemy ofertę internetu we Wrocławiu o kolejne osiągnięcia techniczne. W ten sposób zyskujesz bezkonkurencyjną jakość w przystępnej cenie!

Internet Oborniki Śląskie – coraz większy zasięg

Chociaż tani internet we Wrocławiu jest naszym głównym celem, to nie zapominamy o pozostałych miejscowościach. Bezustannie poszerzamy zasięgi, dlatego jeśli chodzi o internet Oborniki Śląskie bądź inne miasta też mogą liczyć na naszą pomoc. Daj nam znać, do którego miasta powinniśmy jeszcze dotrzeć. Zbadamy sytuację i zaproponujemy rozwiązanie. Zainteresowanych internetem w Obornikach Śląskich, Wrocławiu czy innym mieście zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania, a oprócz tego doradzimy też wybór najkorzystniejszej dla ciebie opcji bądź pakietu tematycznego.