Nowy znak firmowy

Od roku 2019 firma TVK Telka będzie się posługiwać nowym znakiem firmowym Telka.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
Zespół Telka


Życzenia świąteczne


Wesołych Świąt

oraz

Szczęśliwego Nowego Roku

życzy zespół TVK

Świąteczne Promocje

W grudniu przygotowaliśmy dla Państwa 3 nowe świąteczne promocje. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu.
Wyrazy Szacunku zespół TVK

Godziny Otwarcia

Zmiana godzin otwarcia 27-28.12.2018.

W czwartek 27 grudnia oraz w piątek 28 grudnia biuro Tvk przy ulicy kolistej 14 będzie czynne od godziny 8 do godziny 16.

Za utrudnienia Przepraszamy
Zespół TVK


Wolny Poniedziałek

Prezydent RP podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada 2018 r. Świętem Narodowym i dniem wolnym od pracy z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.
Zgodnie z nową ustawą nasze biuro będzie nieczynne w poniedziałek (12 listopada), za wszelkie niedogodności przepraszamy.


Nowe Godziny

W trosce o komfort klienta, staramy się poprawić poziom obsługi oraz jakość naszej oferty. W tym celu zmieniliśmy godziny otwarcia biura obsługi klienta przy ulicy kolistej 14. Od teraz jesteśmy dla Państwa dyspozycji w godzinach 800-1800. Od Poniedziałku do Piątku.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu,
zespół TVK.

Nowe Usługi

Podążając za państwa oczekiwaniami poszerzyliśmy zakres usług o najnowsze rozwiązania technologiczne. Wprowadziliśmy nowe pakiety tematyczne, nowe pakiety premium, video on demand, Pay per view, tv na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

Nowa TVK

Nowa strona - Nowe możliwości
Chcielibyśmy Państwu zaprezentować naszą nową stronę. Zmieniliśmy praktycznie wszystko. Zaczynając od kolorów przez wygląd, kończąc na możliwościach których już wkrótce będzie jeszcze więcej.
Mamy Nadzieje, że nasze nowe rozwiązania spotkają się z Państwa aprobatą, dzięki czemu będzie nam się jeszcze lepiej współpracowało.