Wolny Poniedziałek

Prezydent RP podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada 2018 r. Świętem Narodowym i dniem wolnym od pracy z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.
Zgodnie z nową ustawą nasze biuro będzie nieczynne w poniedziałek (12 listopada), za wszelkie niedogodności przepraszamy.


Nowe Godziny

W trosce o komfort klienta, staramy się poprawić poziom obsługi oraz jakość naszej oferty. W tym celu zmieniliśmy godziny otwarcia biura obsługi klienta przy ulicy kolistej 14. Od teraz jesteśmy dla Państwa dyspozycji w godzinach 800-1800. Od Poniedziałku do Piątku.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu,
zespół TVK.

Nowe Usługi

Podążając za państwa oczekiwaniami poszerzyliśmy zakres usług o najnowsze rozwiązania technologiczne. Wprowadziliśmy nowe pakiety tematyczne, nowe pakiety premium, video on demand, Pay per view, tv na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.
Wiemy jak cenny jest państwa czas, dlatego już niedługo w skład naszych propozycji zostaną dołączone: Prąd, Gaz i Ubezpieczenia. By zagwarantować państwu kompleksowy komplet mediów w jednym miejscu.

Nowa TVK

Nowa strona - Nowe możliwości
Chcielibyśmy Państwu zaprezentować naszą nową stronę. Zmieniliśmy praktycznie wszystko. Zaczynając od kolorów przez wygląd, kończąc na możliwościach których już wkrótce będzie jeszcze więcej.
Mamy Nadzieje, że nasze nowe rozwiązania spotkają się z Państwa aprobatą, dzięki czemu będzie nam się jeszcze lepiej współpracowało.